Четверг, 01 Август 2019 00:00

На Донеччині на вимаганні $250 за гектар землі затримали чиновницю Держгеокадастру Избранное


Оперативники Управління захисту економіки в Донецькій області Національної поліції за процесуального керівництва прокуратури Донецької області викрили злочинну схему систематичного вимагання неправомірної вигоди за вирішення земельних питань, організовану посадовою особою Держгеокадастру

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції. Об этом сообщает komunist.in.ua со ссылкой на СМИ.

Грошові кошти потрібно було сплатити за вирішення питання щодо виділення земельних ділянок. Сума неправомірної вигоди коливалася від $200 до $250 за один гектар, в залежності від розташування ділянки та матеріального стану громадян.

Оперативники Управління захисту економіки в Донецькій області Національної поліції за процесуального керівництва прокуратури Донецької області викрили злочинну схему систематичного вимагання неправомірної вигоди за вирішення земельних питань, організовану посадовою особою Держгеокадастру.

За вирішення питання щодо виділення земельних ділянок для ведення особистого господарства перший заступник обласного управління Держгеокадастру вимагала та отримувала "винагороду".

Під час проведення слідчо-оперативних заходів було задокументовано факт вимагання 1200 доларів США неправомірної вигоди за вирішення земельного питання, а саме виділення у власність шести гектарів землі.

У вівторок, 30 липня, оперативники Управління захисту економіки в Донецькій області Національної поліції за процесуального керівництва прокуратури Донецької області затримали посадову особу під час одержання обумовленої суми неправомірної вигоди.

Фігуранта затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Досудове розслідування проводиться в межах кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/31/na_donechchyni_na_vymaganni_250_za_gektar_zemli_zatrymaly_chynovnycyu_derzhgeokadastru”

Загрузка...

СМАРТ-БЛОГИ