Вторник, 13 Февраль 2018 00:00

Радбез ООН наклав нові жорсткі санкції проти КНДР Избранное

Радбез ООН наклав нові жорсткі санкції проти КНДР Об этом сообщает st-vestnik.in.ua со ссылкой на СМИ.

Рада безпеки ООН у п’ятницю, 22 грудня, прийняла резолюцію, яка передбачає ще більш жорсткі санкції стосовно КНДР. За відповідне рішення проголосували усі 15 членів Радбезу.

Резолюція передбачає ще більш жорсткі санкції проти Північної Кореї. Її автором виступили США, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Санкції передбачають різке скорочення поставок нафтопродуктів. Так, пропонується майже на 90% скоротити поставки в КНДР нафтопродуктів, включаючи дизельне паливо і гас, обмеживши їх в 500 тисяч барелів на рік. Поставки сирої нафти в Північну Корею не повинні перевищувати 4 мільйони барелів на рік. Згідно з резолюцією, всі постачальники нафти і нафтопродуктів в КНДР повинні будуть інформувати про це ООН.

Крім цього, вводиться заборона на поставки в КНДР різного роду мінералів, хімічних товарів, електричних товарів і обладнання, а також деяких продуктів харчування.

Всім країнам також надається право зупиняти, обшукувати і затримувати судна, які йдуть з або в північнокорейські порти.

США запропонували внести до списку санкцій 19 громадян Північної Кореї і міністерство народних збройних сил.

Протягом року всім країнам, які використовують робочу силу з КНДР на своїй території, слід депортувати всіх північнокорейських робітників.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Radbez_OON_naklav_novi_zhorstki_sanktsii_proti_KNDR_80669.html”

Загрузка...

СМАРТ-БЛОГИ