Пятница, 30 Сентябрь 2016 11:23

До антирейтингу політичних туристів увійшли три міністри, один губернатор і мер міста - Терещенко, - ЗМІ Избранное

У ТОП-5 іноземних «реформаторів», які не лише не виправдали кредит довіри, але й нашкодили Україні, увійшли Саакашвілі, Абромавичус, Квіташвілі, Терещенко і Яресько, – повідомляє ДеПо.

 

Як наголошується в рейтингу, іноземним державним менеджерам, які були запрошені провести реформи в Україні, так і не вдалося здійснити задумане.

 

Так, першу позицію зайняв екс-глава Грузії, а сьогодні одеський губернатор Міхеіл Саакашвілі. «Популізм Саакашвілі не конвертувався в реальні результати. Серйозних інвестицій Одеська область так і не дочекалася», – повідомляється в статті.

 

Поміж «досягнень» другого номера рейтингу Абромавичуса: скандал з 2,6 тоннами бурштину «Укрбурштину», яким керував протеже міністра, два скандали з держпідприємствами та отримання від приватизації 0,85% від плану.

 

Від екс-міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі, який займає третю позицію, чекали повного перезавантаження української медичної системи. Але грузинський «реформатор» не зміг перемогти корупцію навіть у своєму міністерстві – його заступник був звинувачений у порушенні антикорупційного законодавства.

 

За майже рік мерства в Глухові Мішеля Терещенка, четвертого номера в антирейтингу за версією видання, нічого не змінилося. Терещенко отримав звання «Ворога преси» і продовжив займатися власним бізнесом. «Крім популістських заяв та прохань розпустити міськраду, від Терещенка глухівчани так нічого і не дочекалися», – зазначають автори ТОП-5.

 

П’ятий номер списку, Наталія Яресько, на думку авторів рейтингу, була затятим прихильником підвищення тарифів та зменшення соціальних виплат. «Обіцяних міністром найнижчих в Європі податків із зарплат українцям чекати ще довго», – резюмує Депо.

 

Як відомо, дружина екс-президента Грузії, нині губернатора Одеської області України Михеіла Саакашвілі Сандра Руловс повідомила про те, що найближчим часом її чоловік повернеться до Грузії.

Загрузка...

СМАРТ-БЛОГИ