Четверг, 16 Июль 2015 11:05

Громадська Рада при управлінні освіти образилась на франківську чиновницю

Члени Громадської ради при міському управлінні освіти помітили, що без попередження їх самих з офіційного сайту установи зникла вкладка “Громадська рада”. “У мене питання до управління освіти м. Івано-Франківська: де поділася закладка “ГРОМАДСЬКА РАДА” на офіційному сайті управління? чи це тимчасове явище… чи повернення в минуле… коли громада не мала права голосу…надіюсь це не так!”, – пише уФейсбуку член ГР Андрій Давидюк.

Як прокоментував інший член ГР Тарас Дем`янів, начальник управління освіти в місті Наталія Микула вже говорила про те, щоб ГР робила собі окремий сайт, проте тоді це питання вирішили на користь РГ. Згодом вкладка з сайту таки зникла, про що членів Громадської ради не повідомили:

“Пане Андрій, а ви згадайте травневе засідання ГР. Де Наталя Петрівна повідомила нас, що закладки ГР на офіційному сайті не буде. А ГР повинна окремо зареєструвати свій офіційний сайт окремо. Я ж в свою чергу проінформував її, що дані дії будуть не зовсім законними та перешкоджають відкритій діяльності громадського дорадчого органу. Вроді тоді дойшли до згоди залишити вкладку. Але нажаль вона все ж виконала свої бачення“.

переписка

http://versii.if.ua/novunu/gromadska-rada-pri-upravlinni-osviti-obrazilas-na-frankivsku-chinovnitsyu/

Загрузка...

СМАРТ-БЛОГИ